KG Nilson serigrafi

KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): komposition, signerad och daterad KG Nilson 1980, 31/150, färgserigrafi, ca 32,5x46 cm

Ej examinerad ur ram

886066

2021-03-09