6 silverföremål

6 silverföremål
6 silverföremål
6 silverföremål
6 silverföremål
6 silverföremål
6 silverföremål
6 silverföremål
6 silverföremål

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SILVERFÖREMÅL, 6 dlr, bestående av,
Tore Eldh, vas, salt- och pepparströare, kaffesked, askfat samt tallrik, kontrollstämplar, största diam ca 28 cm, samlad vikt ca 525 gram

Bruksslitage, repor

886071

2021-03-12