6 silverföremål
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SILVERFÖREMÅL, 6 dlr, bestående av,
Tore Eldh, vas, salt- och pepparströare, kaffesked, askfat samt tallrik, kontrollstämplar, största diam ca 28 cm, samlad vikt ca 525 gram
Bruksslitage, repor
886071
2021-03-12