Gucci handväska

Gucci handväska
Gucci handväska
Gucci handväska
Gucci handväska
Gucci handväska
Gucci handväska
Gucci handväska
Gucci handväska

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUCCI, handväska, brun mocca, metallspänne, 1990-tal, stämplat GUCCI, invändigt märkt 001.1793.1836, 32x27 cm

Bruksslitage, släppt lite i söm vid remmarnas fästen

886072

2021-03-09