Klubbat för:
950 SEK
1 000 SEK
STEGE, 1900-talets mitt, furu, hopfällbar, höjd ca 188, bredd 39 cm
Patina, ställvis hårdare bruksslitage märken, smuts, färgrester
886077
2021-03-11