Bokhylla
Valmis
2021-03-07
886080
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, betsad furu, 4 hyllor, 1900-tal, höjd 180, 81x33 cm
Avskav, bruksslitage