Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, betsad furu, 4 hyllor, 1900-tal, höjd 180, 81x33 cm

Avskav, bruksslitage

886080

2021-03-07