Grange säng

Grange säng
Grange säng
Grange säng
Grange säng
Grange säng
Grange säng
Grange säng
Grange säng

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GRANGE, säng, modell Louis Phillipe, 1990-tal, betsat körsbärsträ, stämpelmärkt 1998, bäddmått 180x200 cm

Bruksslitage, skruvar medföljer

886083

2021-03-07