Elis Ryberg oljemålning
2021-03-07
886084
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): Vårvandring, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, ca 33,5x42 cm