Sängbord ekfanér

Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér
Sängbord ekfanér

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, ett par, samtida, ek, låda i sarg, höjd ca 62, 45x45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage med märken och repor

886097

2021-03-11