Stege furu

Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

STEGE, 1900-tal, furu, hopfällbar, höjd ca 102 cm

Bruksslitage, märken, färgrester

886111

2021-03-11