David Wretling skulptur
Valmis
2021-03-07
886119
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
DAVID WRETLING (1901-1986): Kvinna med barn, signerad David Wretling, terrakotta, höjd 41 cm
Avslaget huvud, nagg på sockel