David Wretling skulptur

David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAVID WRETLING (1901-1986): Kvinna med barn, signerad David Wretling, terrakotta, höjd 41 cm

Avslaget huvud, nagg på sockel

886119

2021-03-07