fotografi
Valmis
2021-03-11
886122
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
HANS MALM, "Gustavsberg", fotografi, nutida signerad och numrerad 4/10, bildyta ca 68,5 X 53 cm