Max Walter Svanberg

Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): (4) Kompositioner med kvinna och djur resp. kvinna med rosettgirlnader, signerade, numrerade, 212/235, färgoffset, bladmått 64x47 cm

886128

2021-03-08