Figurin Persien

Figurin Persien
Figurin Persien
Figurin Persien
Figurin Persien
Figurin Persien
Figurin Persien
Figurin Persien
Figurin Persien
Figurin Persien
Figurin Persien

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, fajans, Persien, 1800/1900-tal, glaserad med målad dekor, höjd ca 28 cm

Slitage

886130

2021-03-11