Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SILVER, 16 dlr, bestående av: serveringssked, soppslev, såsslev och sked, Finland 1900-tal, 12 kaffeskedar modell svenska slott Sporrong, total vikt ca 408 g

Kuntoraportti

Smärre slitage

886132

Päivämäärä:

2021-03-11