Parti silver
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SILVER, 16 dlr, bestående av: serveringssked, soppslev, såsslev och sked, Finland 1900-tal, 12 kaffeskedar modell svenska slott Sporrong, total vikt ca 408 g
Kuntoraportti
Smärre slitage
886132
Päivämäärä:
2021-03-11