Resekoffert Moynat Paris
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
MOYNART, Paris, koffert, 1800-talets slut, tygklädd med läderkanter, trälister, detaljer i massiv mässing, märkt med bricka, invändigt märkt Moynat Paris 5 Place du Theatre Francaise 5 avenue de L´opera, höjd ca 47, 70x42 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, renoverad och kompleterad, insats saknas, utbytt handtag
886136
2021-03-15