3 par ljusstakar i tenn

3 par ljusstakar i tenn
3 par ljusstakar i tenn
3 par ljusstakar i tenn
3 par ljusstakar i tenn
3 par ljusstakar i tenn
3 par ljusstakar i tenn
3 par ljusstakar i tenn
3 par ljusstakar i tenn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 3 par, bestående av: Edvin Ollers, 1 par, H ca 12 cm, 1 par tyska ljusstakar, ca 1800-talets senare del, H ca 22 cm, 1 par ljusstakar i rokokostil, 1900-talets andra hälft, H ca 18 cm

Bruksslitage, repor, manchetter saknas på ett par.

886140

2021-03-11