Fällstol Niels Gammelgaard Ikea

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

FÄLLSTOL design Niels Gammelgaard för Ikea, gul, metall, modell Rappen/Ted net, sitthöjd ca 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, patina, visst färgbortfal mindre rost, repor

886151

2021-03-14