Björn Weckström sangitta Ring

Björn Weckström sangitta Ring
Björn Weckström sangitta Ring
Björn Weckström sangitta Ring
Björn Weckström sangitta Ring
Björn Weckström sangitta Ring
Björn Weckström sangitta Ring
Björn Weckström sangitta Ring
Björn Weckström sangitta Ring

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BJÖRN WECKSTRÖM, "Sagitta", ring, sterlingsilver, Lapponia, Finland 1974-1975, svenska importstämplar, öppen justerbar skena, organisk dekor, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 15,4 g

smärre bruks och åldersrelaterat slitage

886155

2021-03-15