Anna Stina Åberg, Silverring

Anna Stina Åberg, Silverring
Anna Stina Åberg, Silverring
Anna Stina Åberg, Silverring
Anna Stina Åberg, Silverring
Anna Stina Åberg, Silverring
Anna Stina Åberg, Silverring
Anna Stina Åberg, Silverring
Anna Stina Åberg, Silverring

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA STINA ÅBERG, ring, silver, Nyköping ca 1970,
höjd ca 3,5 cm, ringstorlek ca 17,8 mm, vikt ca 16,6 g

smärre bruks och åldersrelaterat slitage, ytliga repor

886157

2021-03-15