Johnny Acosta färglitografi

Johnny Acosta färglitografi
Johnny Acosta färglitografi
Johnny Acosta färglitografi
Johnny Acosta färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNNY ACOSTA (född 1969): Ansikte, signerad och numrerad Acosta 92/350 cm, färglitografi, bladmått ca 24x31 cm

886158

2021-03-08