Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMILIO PUCCI, klänning, kjol, floralt mönster, 1970-tal, storlek 8 resp. 10, enligt etiketter, Made in Italy, klänningens längd ca 100 cm, kjol klockad model, längd 60 cm
Bruksslitage
886160
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här