Emilio Pucci klänning kjol
Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
EMILIO PUCCI, klänning, kjol, floralt mönster, 1970-tal, storlek 8 resp. 10, enligt etiketter, Made in Italy, klänningens längd ca 100 cm, kjol klockad model, längd 60 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
886160
2021-03-08