Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Cottex, 1900-talets andra hälft, marmor och gulmetall, för fem ljuskällor, etikettmärkt, höjd ca 210 cm.
Slitage, Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen
886163
2021-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här