Golvlampa med fem ljuskällor

Golvlampa med fem ljuskällor
Golvlampa med fem ljuskällor
Golvlampa med fem ljuskällor
Golvlampa med fem ljuskällor
Golvlampa med fem ljuskällor
Golvlampa med fem ljuskällor
Golvlampa med fem ljuskällor
Golvlampa med fem ljuskällor
Golvlampa med fem ljuskällor
Golvlampa med fem ljuskällor

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, Cottex, 1900-talets andra hälft, marmor och gulmetall, för fem ljuskällor, etikettmärkt, höjd ca 210 cm.

Slitage, Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen

886163

2021-03-15