Kliuchnikov olja

Kliuchnikov olja
Kliuchnikov olja
Kliuchnikov olja
Kliuchnikov olja
Kliuchnikov olja
Kliuchnikov olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Liljekonvalj och förgätmigej, signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2018, olja på duk, ca 36x27 cm, oramad

886168

2021-03-08