Soffor Hörnbord
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFOR, HÖRNBORD 2+1 st, 1900-tal, AB David Blomberg, Stockholm, klädsel i röd textil, lösa plymåer, sitthöjd ca 38, längd 180 resp 127, djup 85 cm, hörnbordet h 56, 68x68 cm
Smärre slitage, 2-sits soffan ombyggd från tidigare 3-sitssoffa
886180
2021-03-11