Figurin fåglar Tengra

Figurin fåglar Tengra
Figurin fåglar Tengra
Figurin fåglar Tengra
Figurin fåglar Tengra
Figurin fåglar Tengra
Figurin fåglar Tengra
Figurin fåglar Tengra
Figurin fåglar Tengra
Figurin fåglar Tengra
Figurin fåglar Tengra

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

TENGRA, figurin, i form av fåglar, Spanien, 1900-talets andra hälft, porslin, höjd ca 43 cm

Skador förekommer

886190

2021-03-09