Fotogenstrålkastare, ett par

Fotogenstrålkastare, ett par
Fotogenstrålkastare, ett par
Fotogenstrålkastare, ett par
Fotogenstrålkastare, ett par
Fotogenstrålkastare, ett par
Fotogenstrålkastare, ett par
Fotogenstrålkastare, ett par
Fotogenstrålkastare, ett par

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGENSTRÅLKASTARE, 2 st, belysning, industristil, tidigt 1900-tal, brickmärkta "Standard Swiss made", målat järn samt mässing och glas, höjd ca 60 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage med patina

886191

2021-03-13