Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DRAGSPELSSÄNG, lövträ, tidigt 1900-tal, total längd utfälld ca 200 cm, bredd ca 110 cm
bruks och åldersslitage
886192
2021-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här