Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, med skåpsdel,1940-tal, funkis, björkfanér, höjd ca 83, 100x25 cm
Smärre slitage, 1 nyckel finns att hämta vid utlämninge
886193
2021-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här