Taklykta 1900-tal

Taklykta 1900-tal
Taklykta 1900-tal
Taklykta 1900-tal
Taklykta 1900-tal
Taklykta 1900-tal
Taklykta 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

TAKLYKTA, 1900-talets andra hälft, mässing samt brun glasmassa, höjd ca 40 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, ställvis bruksspåt

886201

2021-03-13