Ytterfoder, 1 par, Doulton Lambeth Silicon

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

YTTERFODER, ett par, keramik, saltglaserat, stämplade Doulton Lambeth Silicon, England, höjd ca 17 cm, 17 diameter

Bruksslitage

886212

2021-03-13