Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MDF ITALIA, soffbord, 2 st, bordskiva i vitfolierat glas, lackerad fot, höjd 30 resp 35, diameter vardera 70 cm
Skador: Bruksslitage, en skiva med kantskada
Zustandsbeschreibung
886216
2021-03-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner