Mdf Italia soffbord

Mdf Italia soffbord
Mdf Italia soffbord
Mdf Italia soffbord
Mdf Italia soffbord
Mdf Italia soffbord
Mdf Italia soffbord

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MDF ITALIA, soffbord, 2 st, bordskiva i vitfolierat glas, lackerad fot, höjd 30 resp 35, diameter vardera 70 cm
Skador: Bruksslitage, en skiva med kantskada

Zustandsbeschreibung

886216

2021-03-13