Soffa 1900-talets första hälft
2021-03-09
886222
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOFFA, 1900-talets första hälft, stomme i mörkflammig björk, fast stoppad klädsel, längd ca 182, sitthöjd 46 cm
Slitage, märken, fläckar förekommer