Karl Momen färglitografi

Karl Momen färglitografi
Karl Momen färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

1 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 80, färglitografi EA 7/26, ca 70x36 cm

886244

2021-03-08