Speglar och vägglampor 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGLAR, VÄGGLAMPOR, 1900-talets senare del, gulmetall, bestående av ett par speglar, ca 71x51 cm, ett par vägglampor med kupor i glas, höjd ca 35 cm

886251

2021-03-09