Fiskbestick England

Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England
Fiskbestick England

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKBESTICK, 12 pers, England, handtag i silver, bär engelska stämplar

lagningar handtag

886253

2021-03-10