Sideboard
2021-03-11
886255
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanér i teak, 2 skjutdörrar samt 5 lådor, höjd ca 80, 160x43 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage