Sideboard palisander
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanerat i palisander, 3 lådor i mitten samt skåp på vardera sida, höjd ca 65, 180x52 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, CITES-intyg medföljer vid utlämningen
886262
2021-03-11