Sideboard palisander

Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanerat i palisander, 3 lådor i mitten samt skåp på vardera sida, höjd ca 65, 180x52 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, CITES-intyg medföljer vid utlämningen

886262

2021-03-11