Sideboard palisander

Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander
Sideboard palisander

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, Ajfa Möbler Tibro, 1900-talets mitt, fanér i palisander, skåp samt 2 lådor, höjd ca 77, 100x41 cm

CITES-Intyg medföljer vid utlämningen, bruks- och åldersrelaterat slitage

886266

2021-03-11