Alexius Huber, skulptur

Alexius Huber, skulptur
Alexius Huber, skulptur
Alexius Huber, skulptur
Alexius Huber, skulptur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

ALEXIUS HUBER (född 1939): Komposition, signerad Alexius Huber, numrerad 6/20, vitmetall monterat på pannå, ca 50x50 cm

Smärre repor, slitage

886286

2021-03-09