Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1940-tal, sockel fanérad i lövträ med dekor i mässing, stomme i metall med distanser i trä, höjd 160 cm
Fläckar, fanérskador, skärm (sockel behöver fixeras)
886290
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här