Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1940-tal, sockel fanérad i lövträ med dekor i mässing, stomme i metall med distanser i trä, höjd 160 cm

Fläckar, fanérskador, skärm (sockel behöver fixeras)

886290

2021-03-08