Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
TRAPPSTEGE, 1900-talets mitt, trä samt lackerad metall, höjd ca 79
Bruks och åldersrelaterat slitage, färgfläckar
886292
2021-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här