Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
GÖSTA CALMEYER (Norge/Sverige, född 1927 i New York): "Brytande våg, solsken", signerad Calmeyer, olja på duk, 67x126 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
886293
2021-03-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner