Gösta Calmeyer, oljemålning

Gösta Calmeyer, oljemålning
Gösta Calmeyer, oljemålning
Gösta Calmeyer, oljemålning
Gösta Calmeyer, oljemålning
Gösta Calmeyer, oljemålning
Gösta Calmeyer, oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

GÖSTA CALMEYER (Norge/Sverige, född 1927 i New York): "Brytande våg, solsken", signerad Calmeyer, olja på duk, 67x126 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

886293

2021-03-09