Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, möjligen Italien, mässing, lätt tonad skiva, höjd 40, 90x90 cm

Repor, skiva med nagg

886303

2021-03-08