Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, akvarell på papper, bildmått: 30x21,5 cm
Ej examinerad ur ram
886308
2021-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här