Carl Fredrik Reuterswärd, akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, akvarell på papper, bildmått: 30x21,5 cm

Ej examinerad ur ram

886308

2021-03-09