Edition Luxe L.Leroy & Cie Paris Bordsur 1950-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
L.LEROY & CIE, Paris, bordsur, 1950-tal, manuellt urverk, mässingsfodral, ca 140x140 mm
Bruksslitage. Fodral med missfärningar/ färgbortfall. Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
886309
2021-03-28